Loading...

BORULU
PASTÖRİZASYON SİSTEMLERİ

Platech Borulu Pastörizasyon Sistemleri, özelikle krema, meyve suyu konsantresi, meyve sosları, şeker şurubu, üzüm şırası, dondurma miksleri, çikolata, yumurta, bal, pekmez, mayşe ürünleri, ketçap ve benzeri viskozitesi yüksek ve içerisinde partikül, parçaçık içeren gıda ürünlerinin ısıl işlem ve pastörizasyon işlemlerinde güvenle kullanabileceğiniz yüksek teknolojik ekipmanlar ile donatılmış sistemlerdir.

Platech Borulu Pastörizasyon Sistemleri, ürün proseslerinin gerekliliklerine göre özel olarak tasarlanabilir, diğer makine, ekipman ve sistemlerle koordineli çalıştırılabilir


NEDEN PLATECH PASTÖRİZASYON SİSTEMLERİ?

Üretimini yaptığımız PLATECH Borulu Pastörizasyon Sistemleri, dünya genelinde üretilen en iyi pastörizasyon sistemleri arasında yer almaya aday… Kalite ilkesini benimsemiş firmamız tecrübeli mühendis ve teknik ekibi ile ürettiğimiz tüm sistem ve ekipmanlarda yüksek kalite -en iyi performans hedefini ilke edinmiştir. Amacımız en ucuzunu üretmek değil, kalite-performans ve fiyat ilişkisinde en iyi olmak.


TECRÜBE, ÖNGÖRÜ VE EN İYİ PASTÖRİZASYON SİSTEMİ!

İşletmelerdeki en büyük yardımcımız olan sistem, makine ve ekipmanlardan ne bekleriz? İşte bu soruyu PLATECH Pastörizasyon Sistemlerini üretirken kendimize soruyoruz. Siz bizden ne bekliyorsunuz? İşletmenizin ihtiyacını karşılayacak en iyi ve verimli sistemleri nasıl üretiriz?

Uzun uzun anlatamayacağız ancak tecrübelerimiz kaynaklı öngörülerimiz ve sizden gelen geri bildirimler ile her defasında ileriye bir adım daha atıyoruz.


ESNEKLİK, ÇOK ÇEŞİTLİLİK VE GERÇEK BİR OTOMASYON

PLATECH Borulu Pastörizasyon Sistemlerimiz PID ve PLC Kontrollü olarak sisteme entegre edilmiş bir otomasyon yazılımı ve grubu ile gelir. Otomasyon sistemi ile proses parametrelerini izleme, müdahale edebilme, reçete oluşturma ve kaydetme işlemlerini yapabilirsiniz. Sistem üzerinde tam bir izlenebilirlik sağlanmış olup, sıcaklık, debi, arıza, ürün ve CIP işleme bilgileri kayıt altına alınabilir ve saklanabilir. Sistem dilerseniz tek tuş ile ürün işleyebilir, CIP yapabilir. Böylece operatör açısından kullanım kolaylığı sağlanmış olup, ayrıca oluşabilecek tüm hatalar minimize edilir.