Loading...

Gland Steam Condensers

Anasayfa  /  Ürünler  /  Platech Eşanjörler  /  Borulu Eşanjörler  /  Gland Steam Condensers

Buharlı türbin sistemlerinde verimlilik arttırmak için buhar kondenserleri gereklidir. Glandom buhar yoğunlaştırıcı paketlerimiz neredeyse mümkün olan her konfigürasyonda bulunuyor ve böylece dünya genelindeki büyük buhar türbin OEM'lerine komple sistemler tedarik edebiliyoruz.


PERFORMANS NOTLARI

Glandom buhar yoğunlaştırıcı paketlerimiz vakum pompaları, santrifüjlü üfleyiciler veya buhar püskürtücüleriyle türbin mili contalarında hafif bir vakum çeker. Bu sızdırılan buhar ve hava karışımını yakalar. Bir kez toplandığında, buhar havadan ayrılır ve bir kabuk ve tüp yoğunlaştırıcıda yoğunlaştırılır. Hava yukarıdan çekilirken kondens suyu alttan dışarı akar. Yoğunlaşmış buhar daha sonra buhar döngüsüne diğer kondensat ile gönderilir.

Vakum miktarı, çıkış havası sıcaklığı ve kondens drenajı da dahil olmak üzere proses koşullarını izlemeye yardımcı olacak enstrümanlar sunuyoruz. Birçok üreticide sadece kondansatör tedarik edilebilirken, API Isı Transferi komple sistemi sağlayabilir - size zaman kazandırır ve maksimum verimlilik sağlar.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar Çapı 3 ila 42 inç (75 ila 1050 mm); Uzunluk 12 ila 360 inç (305 ila 9150 mm) [6 inç (150 mm) artışlarla mevcuttur]
Kabuklar Karbon çeliği, 304 paslanmaz çelik veya 316 paslanmaz çelik
Borular Ebatları 3/8 inç (10 mm), 5/8 inç (16 mm) veya 3/4 inç (19 mm) çap
Boru Malzemeleri Karbon çeliği, bakır, Amirallik, 90/10 veya 70/30 CuNi, 304 paslanmaz çelik, 316 paslanmaz çelik, 2205 paslanmaz çelik, titanyum ve diğer yüksek alaşımlı malzemeler
Boru Yapılandırmaları Düz tüp, U-tüp
Baffle'lar Hassas delikli karbon çelik, pirinç, paslanmaz çelik
Kafalar  Kanallar ve çelik ve paslanmaz çelik bonnetler
Akış  Sabit demetler için 1 geçişli, 2 geçişli, 4 geçişli tasarımlar
Sertifikalar  ASME, PED, ABS, TEMA, USCG, API611, API612, diğerleri