Loading...

Kaynaklı Plakalı Eşanjörler

Anasayfa  /  Ürünler  /  Platech Eşanjörler  /  Plakalı Eşanjörler  /  Kaynaklı Plakalı Eşanjörler

PLATECH Schmidt kaynaklı tüm eşanjörlerimiz, lazer kaynaklı plakalar kullanılan, birçok endüstriyel uygulamada ısı transferinde en kompakt, dayanıklı ve düşük maliyetli araçlardır. Contalı eşanjöre göre benzer yapıdadırlar. Plakalarda conta yerine kaynak işlemi yapılmaktadır.


SIGMAWIG

Tam Kaynaklı Eşanjörler

Tamamı kaynaklı olan plaka paketi ile olağanüstü korozyon direnci sağlar. İçerisinde O-ring tipi conta bulunur. Platech Eşanjörler, ters akım yönünde oldukça türbülanslı akış üreten oluklu plakalara sahiptir. Kompakt bir tasarım sunar. Daha küçük boyut ve azaltılmış malzeme içeriğinden dolayı, Platech kaynaklı plakalı ısı değiştiriciler maksimum ısı transferi ile fiyat avantajı sağlar.


SIGMASHELL

Plate&Shell Eşanjörler

Contasız ve 700 m2'ye kadar bir ısı transfer yüzeyi alan SIGMASHELL lazer kaynaklı plaka ve kabuk ısı eşanjörleri, sıvı, buhar ve gazın ısıl işlemi için idealdir. SIGMASHELL, kimyasal ve petrokimyasallar, ilaçlar, yenilenebilir enerjiler, biyolojik enerji, enerji üretimi, kağıt hamuru ve kağıt, çelik fabrikaları ve kok fabrikaları gibi tüm endüstriyel sektörlerde uygulanabilir.


BRAZED

Lehimli Kaynaklı Eşanjörler

Lehimli plakalı ısı değiştiriciler, birçok endüstriyel, proses ve soğutucu uygulamalarda ısı transferinde en kompakt, sağlam ve düşük maliyetli araçları temsil eder. Bakır lehim malzemeleri ile 316 paslanmaz çelikten yapılmıştır, olağanüstü korozyon direnci sağlar. Daha küçük boyut ve azaltılmış malzeme içeriğinden dolayı, bunlar en ekonomik ısı transferi seçimi olabilir.