Loading...

Type HT & AHT Hub

Anasayfa  /  Ürünler  /  Platech Eşanjörler  /  Borulu Eşanjörler  /  Type HT & AHT Hub

Basco Tipi HT ve AHT ısı eşanjörleri geniş hattımız, asgari maliyetle maksimum esneklik için yüksek oranda standartlaştırılmış tasarımda demir içermemesinin avantajlarını sunar. Kabuk tasarımı avantajları, artan korozyon direnci, belirli bir çapta boru miktarının azami düzeyde alınması ve daha iyi verimlilik sağlanması, kubbe kabuğu nozulunun bir sonucu olarak daha düşük giriş hızı ve basınç düşümüne sahiptir.


HT Tip ısı eşanjörleri 1965 yılından beri üretilmektedir. Standart HT modelleri, pirinç gövde, pirinç boru tabakası ve düz bakır borulu düşük maliyetli, demir dışı yapıya sahiptir. Uç kaputları dökme demirdir. Özel malzemeler ve meme yönlendirme de dahil olmak üzere birçok seçenek mevcuttur.

AHT tipi ısı eşanjörleri, 316 Paslanmaz Çelik konstrüksiyonu çok çeşitli yapılandırmalara sahiptir. Modifiye edilmiş üniteler, son derece temiz koşulların şart olduğu kritik servisler için uygundur. Seçenekler arasında tüp levha derzlerine ve eczacılık ve gıda işleme uygulamaları için cilalı yüzeylere conta kaynağı dahildir.

Tip HTR ve AHTR, boru yüzeylerinin tipik olarak sabit olduğu düşük maliyetli küçük çaplı tasarımda nadiren görülen, kabuk tarafında temizlik ve demet değişimine izin veren çıkarılabilir bir boru demeti tasarımına sahiptir. Demir içermeyen veya paslanmaz tasarımlarda mevcuttur.


ÖZELLİKLER

Boyutlar 2 "ila 8" çap; 8 "ila 96" uzunluk
Kabuklar HT – Pirinç   AHT - 316 Paslanmaz Çelik
Tüpler 1/4 ", 3/8" veya 5/8 "çaplı borular mevcuttur Bakır, Amirallik, Veya 316 S / S Düz boru veya U-   Boru konfigürasyonları
Baffles Hassas delikli pirinç veya 316 S / S
Kafalar

Dökme demir, Bronz, 316 S / S;

Çelik, 304 S / S veya 90/10 CuNi'de imal edilmiş hazır kafalar

Akış 1 geçiş, 2 geçiş ve 4 geçişli tasarımlarda mevcuttur
Sertifikalar  Ticaret Standardı (kodlamasız) - ASME (4 "çapın üstünde mevcuttur)